Предмет: Химия,
автор: xyanat45
Установити молекулярну формулу органічної речовини, масові частки елементів карбону
і оксигену відповідно до дорівнюються 53%, 39%. Густина випарів речовини за неоном 3.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
CH3COOH
Объяснение:
CxHyOz
Mr(CxHyOz) = D(Ne) * Mr(Ne) = 3 * 20 = 60
Mr(Cx) = Mr(CxHyOz) * w(C) = 60 * 0.39 = 24
x = 24 / 12 = 2
Mr(Oz) = 60 * 0.53 = 32
z = 2
Mr(Hy) = 60 - 24 - 32 = 4
y = 4
C2H4O2
CH3COOH
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: PabloPablovich
Предмет: География,
автор: melenoten
Предмет: История,
автор: stas4617
Предмет: Математика,
автор: mirastemirbolatov1
Предмет: Литература,
автор: astemirkhasirov