Предмет: Химия, автор: Alex2927

В якому об'ємі води потрібно розчинити 23 г солі щоб отримати розчин з W = 15%​

Ответы

Автор ответа: romchek23
1

Ответ:

130

Объяснение:

m(розч) = m(солi) / w(солi) = 23 / 0.15 = 153г

m(H2O) = m(розч) - m(солi) = 153 - 23 = 130г = 130мл

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: ajsakarimzan