Предмет: Физика,
автор: nadaanisenko0
Яка кількість теплоти виділиться при нагріванні 700 г води від 23°С до кипіння?
зробити даю 30 бал
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
∆t=100-23=77°C
m=700г=0,7кг
с=4200Дж/кг°С
Q-?
Q=cm∆t=4200*0,7*77=226380Дж
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: dasha11147
Предмет: Математика,
автор: serezadakonov0
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: 534465
Предмет: Геометрия,
автор: mamkinnikitamp