Предмет: Физика,
автор: kumiiihooo
ДАЮ 50 балів!!!Скільки нікелю використовують під час нікелювання деталі автомобіля , якщо процес електроляз йде при силі струму 2А упродовж 0,5 год. Відповідь запишить у грамах.
Електрохімічний еквівалент нікелю 0,3 мг/Кл.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
t=0,5год=1800с
I=2A
k=0,3мг/Кл
m-?
m=kIt=0,3*2*1800=1080мг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Lucy129
Предмет: Английский язык,
автор: irinaspuntova814
Предмет: Другие предметы,
автор: bobochas
Предмет: Математика,
автор: supkola0123
Предмет: Литература,
автор: german240808