Предмет: Физика,
автор: markhec
Чому дорівнює питома теплоємність речовини, якщо для нагрівання 1,6л її на 27 °С потрібно 54,4 кДж теплоти. Густина речовини 1500 кг/м3. Відповідь заокругли до сотих.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
ρ = 1500 кг/м3
V = 1.6 л = 0.0016 м3
Δt = 27 °C
Q = 54.4 кДж = 54400 Дж
Знайти:
с -- ?
Розв'язання:
Q = mcΔt
c = Q/mΔt = Q/ρVΔt
c = 54400 / 1500 * 0.0016 * 27 = 839,5 Дж/кг*°C
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nazarkurgan1
Предмет: Другие предметы,
автор: veronisimuska
Предмет: Українська література,
автор: sofiapolarus93
Предмет: Биология,
автор: alianafox
Предмет: Литература,
автор: mrabdullah120606