Предмет: Физика, автор: krv17diana

двома паралельними коліями назустріч рухаються поїзди зі швидкістю 60 км/год і 48 км/год яка відносна швидкість поїздів?

Даю 100 балів

Ответы

Автор ответа: selevoj0830
1

Відповідь:

Відносна швидкість двох об'єктів, які рухаються один один назустріч, обчислюється як сума їхніх швидкостей. У цьому випадку два поїзди рухаються назустріч одному, тому ви можете обчислити відносну швидкість, як суму їхніх швидкостей.

Відносна швидкість = Швидкість першого поїзда + Швидкість другого поїзда

Ваші дані: Швидкість першого поїзда = 60 км/год Швидкість другого поїзда = 48 км/год

Відносна швидкість = 60 км/год + 48 км/год = 108 км/год

Отже, відносна швидкість поїздів, які рухаються назустріч одному, становить 108 км/год.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Arlekino222