Предмет: Физика, автор: markhec

Визначте масу води, яку можна нагріти від 10,6 ℃ до 99,1 ℃, надавши їй кількість теплоти 156296,3 Дж.
Питома теплоємність води с=4200 Дж/(кг∙℃)

Відповідь заокругли до тисячних.

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
0

Ответ:

m≈0,420 кг

Объяснение:

Дано:

t1=10,6°C

t2=99,1°C

Q=156296,3 Дж

c=4200 Дж(кг•°C)

m-?

Розвязання:

Q=cm(t2-t1) => m=Q/c(t2-t1)

m=156296,3/4200(99,1-10,6)≈0,420(кг)

Відповідь:m≈0,420 кг.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: kamalshkola176