Предмет: Химия, автор: helppls288282

ДОПОМОЖІТЬ!!!Обчисліть сумарну кількість йонів у 4,9г сульфатної кислоти.​

Ответы

Автор ответа: oleg2235
1

Ответ:

нижче

Объяснение:

Сульфатна кислота має формулу H2SO4. Її молярна маса дорівнює:

1 x 2 + 32 + 16 x 4 = 98 г/моль

Таким чином, у 4,9 г сульфатної кислоти мається:

4,9 г / 98 г/моль = 0,05 моль сульфатної кислоти

Оскільки молекула сульфатної кислоти містить 2 іони H+ та 1 йон SO42-, то загальна кількість йонів у 0,05 моль сульфатної кислоти дорівнює:

0,05 моль x (2 H+ іонів/мол + 1 SO42- йон/моль) = 0,15 моль йонів

Отже, сумарна кількість йонів у 4,9 г сульфатної кислоти дорівнює 0,15 моль.


helppls288282: вже не треба але дякую
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: aleksandrsihov97