Предмет: Физика,
автор: veronproch
6с. Визначте, яка кількість теплоти потрібна для нагрівання 1кг залiза на 2°C
Дж
(питома теплоємність залiза с = 460-дж/кг°с
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,84кДж
Объяснение:
Дано:
m=2кг
Δt=2°C
c=460Дж/кг°С
-------------------
Q-?
Q=c*m*Δt=460*2*2=1840Дж=1,84кДж
Cohendd:
veronproch, подставьте массу 1 кг. Q=920 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: zzharska
Предмет: Английский язык,
автор: zoreslavagrubova
Предмет: Литература,
автор: globak222222
Предмет: Українська мова,
автор: Ruslan15aa
Предмет: Математика,
автор: ulianakirpach