Предмет: Физика,
автор: liuba555
Тіло масою 0,9 кг підвішене до пружини, що подовжилася на 3 см. Визначте жорсткість пружини в Н/м. (Прискорення вільного падіння вважайте 10 м/ 2).
ДУЖЕ ТРЕБА!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Жорсткість пружини дорівнює 300 Н/м.
Объяснение:
Жорсткість пружини (k) можна знайти, використовуючи закон Гука:
F = -kx
де:
F - сила (в ньютонах)
k - жорсткість пружини (в ньютонах на метр)
x - подовження пружини (в метрах)
В даному випадку, маса тіла (m) = 0,9 кг і прискорення вільного падіння (g) = 10 м/с².
Сила ваги тіла може бути обчислена як F = m * g.
F = 0,9 кг * 10 м/с² = 9 Н
Тепер, ми знаємо силу (F) і подовження пружини (x). Подовження пружини становить 3 см, або 0,03 метра.
Отже, застосовуючи закон Гука:
9 Н = -k * 0,03 м
k = -9 Н / 0,03 м
k = -300 Н/м
Жорсткість пружини становить 300 Н/м.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tikt46220
Предмет: Биология,
автор: zefirk79
Предмет: Литература,
автор: zarina2013e
Предмет: Математика,
автор: GD2011