Предмет: Химия, автор: Nikvvvvv

Обчисліть масу кальцій гідроксиду, який міститься в 200г 3% розчину.

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m р-ну(Ca(OH)2) = 200 г

ω(Ca(OH)2) = 3%

Знайти:

m(Ca(OH)2) - ?

Розв'язання:

1) m(Ca(OH)2) = ω * m р-ну / 100% = 3% * 200 / 100% = 6 г.

Відповідь: Маса Ca(OH)2 становить 6 г.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: dmytro18062013