Предмет: Право,
автор: bileckahrustuna3
У 2015 році Тамара, громадянка України, подала позов щодо розірвання шлюбу, в якому вона перебувала 14 років із громадянином іншої держави. Її чоловік щодо розірвання шлюбу заперечень не має, але суд із різних причин понад рік відкладав розгляд справи й винесення рішення.
Тамара прагне спілкуватися зі своїми дітьми, народженими у шлюбі, але законодавство цієї країни забороняє їй це, поки не завершиться процедура розірвання шлюбу.
1. Чи є в цій ситуації порушення прав людини?
2. На яку статтю Європейської конвенції з прав людини (Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод) може спиратися Тамара, щоб оскаржити ситуацію, що склалася?
3. Опишіть різні етапи проходження скарги в Європейському суді з прав людини, яку може подати Тамара.
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
Так, в цій ситуації порушення прав людини відбувається, оскільки Тамарі ускладнено зберігати контакт зі своїми дітьми через заборону на спілкування, що діє до розірвання шлюбу.
Тамара може спиратися на Статтю 8 Європейської конвенції з прав людини, яка гарантує право на приватне та сімейне життя.
Етапи проходження скарги в Європейському суді з прав людини включають подання скарги, розгляд національними органами, можливий медіаторський процес, розгляд справи судом, виконання рішення та подання апеляційної скарги (якщо необхідно).
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Mikilanglo3
Предмет: История,
автор: dariapanchenko
Предмет: Английский язык,
автор: rayhonagasratova
Предмет: Математика,
автор: dina0703