Предмет: Химия, автор: lvoronlega

Срочно даю 100 балов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: okrocka
0
Для обчислення маси розчину потрібно використовувати просту формулу концентрації:

Маса розчину = (Маса речовини / Концентрація) * 100.

Давайте розглянемо дві речовини з масовими частками 15% та 50%.

1. Обчислимо масу першої речовини для 400 г розчину з масовою часткою калія гідроксиду 35%:

Маса калія гідроксиду = (Маса розчину * Концентрація) / 100
Маса калія гідроксиду = (400 г * 35%) / 100
Маса калія гідроксиду = (400 г * 0.35)
Маса калія гідроксиду = 140 г.

2. Тепер, щоб обчислити масу другої речовини з масовою часткою 50%, потрібно знайти різницю між загальною масою розчину та масою калія гідроксиду:

Маса другої речовини = Маса розчину - Маса калія гідроксиду
Маса другої речовини = 400 г - 140 г
Маса другої речовини = 260 г.

Таким чином, для приготування 400 г розчину з масовою часткою калія гідроксиду 35%, потрібно 140 г калія гідроксиду з масовою часткою 15% і 260 г іншої речовини з масовою часткою 50%.

lvoronlega: треба за конвертом
Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

ω1(KOH) = 15%

ω2(KOH) = 50%

m3 р-ну(KOH) = 400 г

ω3(KOH) = 35%

Знайти:

m1 р-ну(KOH) - ?

m2 р-ну(KOH) - ?

Розв'язання:

1) Спосіб "конверт" (див. скрін);

2) m'3 р-ну(KOH) = m'1 р-ну + m'2 р-ну = 15 + 20 = 35 г;

3) m1 р-ну / m3 р-ну = m'1 р-ну / m'3 р-ну;

m1 р-ну(KOH) = m3 р-ну * m'1 р-ну / m'3 р-ну = 400 * 15 / 35 = 171,4 г;

4) m2 р-ну(KOH) = m3 р-ну - m1 р-ну = 400 - 171,4 = 228,6 г.

Відповідь: Маса розчинуну 1 KOH становить 171,4 г; розчинуну 1 - 228,6 г.

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: amanzolsabina526
Предмет: Английский язык, автор: polinagontar2
Предмет: Геометрия, автор: zajnullinramazan326