Предмет: Физика, автор: k793011234

У воді масою 200 г. розчинили цукор масою 50 г.
Визначити масову частку цукру в отриманому розчині.
Помогите решить задачу

Ответы

Автор ответа: stalskyigleb
1

Відповідь:

W(розчину) = m(речовини) : m(розчину) * 100%

m(розчину) = m(розчину) + m(речовини)

m(розчину) = 200г + 50г = 250г

W (C₁2H₂2O₁) = 50 : 250 х 100% = 20%

Автор ответа: arinkajavelinka
1

Ответ:

Дано:m (цукру) = 50 г. W (цукру) —? Розв'язання1) Знаходимо масу розчину:m ( розчину) = m (цукру) + m ( води) m ( розчину) = 50 + 200 = 250г2) Обчислюємо масову частку цукру:m (води) = 200г Відповідь: масова частка цукру 0,2, або 20 %

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: ledimiledi111