контрольна робота з зар. літератури
Ответы
Ответ:
1)Обладнання: збірка арабських народних казок "Тисяча й одна ніч”; схема мандрівок Синдбада-Мореплав ця; фрагмент з екранізації "Пригоди Синдбада-Мореплавця" (сутичка з драконом або сутичка з людожером).
2)У літературі — стилістична фігура, протиставлення контрастних явищ, образів і понять. В основі антитези часто лежать антоніми. Наприклад: «Згинь старе із мріями — йди нове з героями» (Павло Тичина). Антитеза вживається в ліриці, художній публіцистиці, поширена як ораторський прийом.
3) Мандрівні сюжети — стійкі комплекси сюжетно-фабульних мотивів, що становлять основу усного або письмового твору, що переходять з однієї країни в іншу і змінюють свій художній образ в залежності від нового середовища.
4)Засудження обману, хитрості, користолюбства, нечесності, властолюбства; висміювання боягузтва, пихатості та зарозумілості людей, схожих на шакала.
5)вибачте не знаю....
Объяснение:
Сподавіюся що хоч трохи допомогла!
Синдбада-Мореплав ця; фрагмент з
екранізації "Пригоди Синдбада-
Мореплавця" (сутичка з драконом або сутичка з людожером).
2) У літературі — стилістична фігура, протиставлення контрастних явищ, образів і понять. В основі антитези часто лежать антоніми. Наприклад: «Згинь старе із мріями — йди нове з героями» (Павло Тичина). Антитеза вживається в ліриці, художній публіцистиці, поширена як
ораторський прийом.
3) Мандрівні сюжети — стійкі комплекси сюжетно-фабульних мотивів, що становлять
основу усного або письмового твору, що
переходять з однієї країни в іншу і змінюють свій художній образ в залежності від нового
середовища. 4) Засудження обману, хитрості, користолюбства, нечесності, властолюбства; висміювання боягузтва, пихатості та зарозумілості людей, схожих на
шакала.
5) вибачте не знаю....