Предмет: Физика,
автор: jffjbtjnhhb
Сталевий дріт під дією сили 200Н подовжився на 2мм. Визначити коефіцієнт жорсткості дроту.
Ответы
Автор ответа:
2
F = 200 H;
x = 2 мм = 0.002 м;
k - ?
F = k * x;
k = F / x = 200 / 0.002 = 100000 H / м;
Ответ: 100000 Н / м.
x = 2 мм = 0.002 м;
k - ?
F = k * x;
k = F / x = 200 / 0.002 = 100000 H / м;
Ответ: 100000 Н / м.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Uall
Предмет: Английский язык,
автор: oolya7041
Предмет: Математика,
автор: vlad741377
Предмет: Русский язык,
автор: ibr2007harmuh
Предмет: Литература,
автор: mllti