Предмет: География,
автор: zholudenkovaleria11
Визначте відстань між Києвом і Тернополем, якщо на карті вона становить 48 см, масштаб карти: 1 : 1000000
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Визначена відстань між Києвом і Тернополем, якщо на карті вона становить 48 см, масштаб карти: 1 : 1000000 становить 480 км
Пояснення:
Масштаб карти: 1 : 1 000 000, означає, що 1 см карти відповідає 1 000 000 місцевості.
Щоб визначити відстань на карті нам треба знайти добуток відстані на карті та масштабу.
48 * 1 000 000 = 48 000 000 см = 480 000 м = 480 км -- відстань між Києвом і Тернополем.
Похожие вопросы
Предмет: Кыргыз тили,
автор: tentievazajka
Предмет: Математика,
автор: sarynurunchachat
Предмет: Русский язык,
автор: mansurmeka93
Предмет: Английский язык,
автор: dilnazzhusupova1510
Предмет: Алгебра,
автор: valerapolevs