Предмет: Физика, автор: KostaMikhajlov

Щоб нагріти цинк масою 2 кг на 70oС було
витрачено таку ж кількість теплоти, що й на
нагрівання свинцю від 15oС до 65oС. Яку масу
свинцю було нагріто?

Ответы

Автор ответа: PONATNO991
2

Ответ:

Кількість теплоти, що виділяється при нагріванні тіла, дорівнює його масі, питомій теплоємності та зміні температури:

Q = mcΔT

де:

   Q - кількість теплоти, Дж;

   m - маса тіла, кг;

   c - питома теплоємність тіла, Дж/(кг·К);

   ΔT - зміна температури, К.

Для цинку:

Q_цинк = 2 кг * 385 Дж/(кг·К) * 70 К = 54400 Дж

Для свинцю:

Q_свинцевий = 54400 Дж

m_свинцевий * c_свинцевий * (65 К - 15 К) = 54400 Дж

m_свинцевий = 54400 Дж / (470 Дж/(кг·К)) * 50 К = 6 кг

Отже, масу свинцю, яку було нагріто, дорівнює 6 кг.

Відповідь: 6 кг

Объяснение:

Похожие вопросы