Предмет: Физика,
автор: tavria27
Допоможіть з фізикою. Два резистори з’єднані паралельно і підключені до напруги 60В. Опір першого резистора 20 Ом, другого 30 Ом. Яка потужність струму у кожному резисторі?(у відповіді повинно бути 180 та 120)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
.......................... можно на русском если да то могу помочь
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
R1=20Ом
R2=30Ом
U=60B
P1-?
P2-?
Р1=U²/R1=60²/20=180Вт
Р2=U²/R2=60²/30=120Вт
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: matvijbaltazi
Предмет: Українська література,
автор: andrejpritula193
Предмет: История,
автор: sashamaziarchuk
Предмет: География,
автор: coronavirus202019
Предмет: Математика,
автор: lenaurcenko3276