Предмет: Химия,
автор: hanchenbeomkristina
Срочно ! 100 балів даю!!!!
Визначте молекулярну формулу вуглеводню, в якому масова част- ка Карбону становить 88,2 %, а густина його випарів за нормальних умов дорівнює 3,036 г/л.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано:
W(C) =88,2%
p(CxHy) =3,036г/л
Знайти:CxHy-?
W=Ar*n/Mr
0,8809=12*x/168
12x=148
x=12-атомів С
y=168-12*12=168-144=24
C12H24
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: labutyaroslava
Предмет: Химия,
автор: azamatovsanjar06
Предмет: Физика,
автор: masananastasia08
Предмет: Другие предметы,
автор: sugylazejnulla