Предмет: Физика, автор: nasstakrl

З якою силою притягується до станції масою 500 т транспортний космічний корабель масою 10 т у разі, якщо корабель перебуває стані 10 м від станції?​

Ответы

Автор ответа: denis20202022
0

Ответ:

Объяснение:

M 1  = 500 000 кг = 5*10^5 кг

М2 = 10 000 кг = 1* 10^4 кг

R = 10 м

G = 6.61 *10 ^-11

F = G M1M2 / R2

считаем числа

6,61 * 5*1 / 10^2 = 33.711/100 = 0.33711

считаем степени = 10^-11 * 10^5*10^4 = 10 ^-2

Итого 0,33711 * 10^-2 = 3.38 * 10^-3 Н = 3,38 мН

Похожие вопросы