Предмет: Физика,
автор: alonkafilona
Яка кількість користувачів теплоти виділиться при остагонні цегляного каміну масою 1200 кг від 80°С до 20°С
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
-57,6 Мдж
Объяснение:
m=1200 кг
T₁=80°С
T₂=20°С; ΔT=T₂-T₁=20-80=-60 °С
Q ? Q=m*c*ΔT=1200*800*(-60)=-57,6 Мдж
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: v59763636
Предмет: География,
автор: golubzret892
Предмет: Английский язык,
автор: dmendogunova
Предмет: Информатика,
автор: Аноним