Предмет: Физика, автор: Gpon

ДАЮ 40 БАЛОВ!!!!!!
ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ



Знайти питому теплоємність металу, якщо в наслідок отримання 9,6 кДж теплоти температура кульки, виготовлена з цього металу, зросла від 22 °С до 82 °С, а маса кульки дорівнює 200 г (вписати тільки числове значення в СІ без одиниць вимірювання).​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Q=9,6кДж=9600Дж

∆t=82-22=60°C

m=200г=0,2кг

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=9600/(0,2*60)=800Дж/кг°С

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: eugeneshumeyko
Предмет: Русский язык, автор: nesyaqw1
Предмет: Русский язык, автор: Amirjanyshew