Предмет: Химия,
автор: kosmedanadicka
Яку масу ферум (II) сульфату і води (суміші) потрібно взяти для приготування 400г розчину з масовою з часткою 7%
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
28, 372
Объяснение:
m(FeSO4) = m(розчину) * w(FeSO4) = 400 * 0.07 = 28г
m(H2O) = 400 - 28 = 372г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kv23092019
Предмет: Українська мова,
автор: m19303973039829
Предмет: Математика,
автор: mudraakata221
Предмет: Физика,
автор: Yura42rus
Предмет: Русский язык,
автор: sabrinadulataeva