Предмет: Физика,
автор: kajdkdj
на скільки зменшиться веутрішня енергія 2 кг води, якщо вона охолоне на 5 К?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1,035*10⁻²² Дж
Объяснение:
m=2 кг
ΔT=5 К
E₁-E ? E₁-E=3/2 k*ΔТ=3/2*ΔТ*1,38·10⁻²³ Дж/К=2,07*10⁻²³*5=
1,035*10⁻²² Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: maksimgames29
Предмет: Алгебра,
автор: love228cat3
Предмет: Математика,
автор: romashveider3
Предмет: Биология,
автор: dadadadad22123
Предмет: Русский язык,
автор: olesa1991lobanova