Предмет: Химия, автор: kotorideo2112

У розчин масою 250 г де солі 25% досипали 50 г солі визначити w нового розчину

Ответы

Автор ответа: petrucikana2
1

Ответ:

Щоб знайти масову частку нового розчину (W), спочатку розглянемо кількість солі у новому розчині після додавання 50 г солі.

1. Початкова кількість солі у розчині:

25% від 250 г = 0,25 * 250 г = 62,5 г солі

2. Кількість солі після додавання 50 г:

62,5 г (початкова кількість) + 50 г (додана кількість) = 112,5 г солі

3. Загальна маса нового розчину:

Початкова маса + додана маса солі = 250 г + 50 г = 300 г

4. Знайдемо масову частку нового розчину (W):

W = (Маса солі у новому розчині / Загальна маса нового розчину) * 100%

= (112,5 г / 300 г) * 100%

≈ 37,5%

Отже, масова частка нового розчину W становить приблизно 37,5%.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ksusha3664