Предмет: Физика, автор: yavorskaya1976

Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання цегли масою 5 кг від 15 до 30 °С? Питома теплоємність цегли 880 Дж/кг*С.(Зараховується при надсиланні розв'язку)

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=880Дж/кг°С

m=5кг

∆t=30-15=15°C

Q-?

Q=cm∆t=880*5*15=66000Дж

Похожие вопросы