Предмет: Физика,
автор: semenetsihor4
Помогите срочно Яка сила діє на провідник довжиною 0,1м в магнітному полі з індукцією 2 Тлс як що сила струму провіднику 4 А а кут між напрямом струму і лініями індукції 45°
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
L=0,1м
В=2Тл
I=4A
a=45°
F-?
F=BILsina=2*4*0,1*sin45=0,57H
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Alina10011992
Предмет: Математика,
автор: bostonnikita
Предмет: Другие предметы,
автор: alsaitovadiana