Предмет: Химия,
автор: Okarocok
No 5
Однакове чи рiзне число молекул міститься у 5,8 г С Н 1 та 2.24 л
(н.у.) SO2 ?
dyexfnf:
С Н 1 ??? що це запишість правильно умову
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(СН4) = 12 + 1 * 4 = 16 г/моль
n((CH4) = m(CH4)/М(СН4) = 5,8/16 = 0,3625 моль
n(SO2) = V(CO2)/ Vm = 2,24/22,4 = 0,1 моль
Різне число молекул, так як кількість речовин різна
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: juliagutsailiuk1515
Предмет: Английский язык,
автор: kate97471
Предмет: Математика,
автор: zakaevaalina259
Предмет: История,
автор: dilnazka230467
Предмет: Литература,
автор: ytkabezxleba