Предмет: Физика,
автор: KiLlEr0cHcKo
Заряд 10 нКл перемістився в електричному полі з точки з потенціалом 80 В у точку з потенціалом 20 В. Яку роботу виконало поле?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Заряд 10 нКл (10 x 10-⁹ Кл) рухається в електричному полі
Він переміщався з точки з потенціалом 80 В у точку з потенціалом 20 В
Отже, зміна потенціалу ΔV = V_кінцевий - V_початковий = 20 V - 80 V = -60 V
Робота електричного поля W = qΔV
Тут q = 10 нКл = 10 x 10-⁹ С і ΔV = -60 В
Підставляємо до рівняння: W = (10 x 10-⁹ C) x (-60 В) W = -6 x 10-⁷ Дж
Отже, робота, виконана електричним полем, дорівнює -6 x 10-⁷ Дж. Від’ємний знак означає, що над зарядом виконано роботу поля.
KiLlEr0cHcKo:
Можна число в мкДж, будь ласка? :)
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: ira8652
Предмет: Українська література,
автор: evgenijbagrij072
Предмет: Другие предметы,
автор: a175911399
Предмет: Математика,
автор: v335
Предмет: Английский язык,
автор: darimig1610d