Предмет: География, автор: MASHA27192

Відстань між Києвом і Парижем( Франція) на карті становить 2, 4см. Масштаб карти 1: 10 000 000. Яку відстань потрібно пролетіти літаком і скільки триватиме політ, якщо швидкість руху літака 800 км/год.

Пж ответ нужен срочно

Ответы

Автор ответа: danielgrynyk2570105
0

Відповідь:

Для обчислення реальної відстані між Києвом і Парижем (в кілометрах) за вказаним масштабом карти та довжини на карті, можна скористатися формулою:

Реальна відстань = Довжина на карті * Масштаб

В даному випадку:

Довжина на карті = 2,4 см

Масштаб = 1:10,000,000 = 1/10,000,000

Реальна відстань = 2,4 см * (1/10,000,000)

Реальна відстань = 0,00000024 см

Оскільки літак летить зі швидкістю 800 км/год, для обчислення тривалості політу можна скористатися формулою:

Час = Відстань / Швидкість

В даному випадку:

Відстань = 0,00000024 см (в переведенні в кілометри)

Швидкість = 800 км/год

Відстань в кілометрах = 0,00000024 см * (1/100,000) = 0,0000000000024 км

Час = 0,0000000000024 км / 800 км/год

Час = 0,0000000000024 км * (1/800) год

Час = 0,000000000000003 год

Отже, реальна відстань між Києвом і Парижем становить приблизно 0,00000024 км, а тривалість політу при швидкості 800 км/год становитиме приблизно 0,000000000000003 год або близько 3 секунд.


MASHA27192: спасибо но я не очень понела как делать(
MASHA27192: спасибо но я не очень понела как делать(
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Nazarchick245
Предмет: Алгебра, автор: daskaxei