Предмет: Химия,
автор: vitaliytsiganenko228
Завдання з Хімії допоможіть буль-ласка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Для розв'язання цього завдання, вам потрібно знати, яку масу калію гідроксиду потрібно додати до води для отримання 200 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 8%.
Масова частина калію гідроксиду в розчині буде 8%, що означає, що маса калію гідроксиду буде 8% від загальної маси розчину.
Маса калію гідроксиду = 8% від 200 г = 0.08 * 200 г = 16 г.
Отже, для приготування 200 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 8%, потрібно взяти 16 г калію гідроксиду. Ваш відповідь - варіант (в) 16 г.
vitaliytsiganenko228:
це не тест можеш будь-ласка розвязати як задачу
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kevangelina2013
Предмет: Химия,
автор: kristinaantonuk993
Предмет: Английский язык,
автор: alexeyprihodko10
Предмет: Алгебра,
автор: daskaxei
Предмет: Математика,
автор: kukgauzenstepan