Предмет: Физика,
автор: vovahahula9
1л=10-³м³
Газ при тиску 2۰10
7Па займає об’єм 2,8۰10
-³м³
. Який об’єм газ займе
при тиску 3,1۰10
⁷Па (маса газу і температура не змінювались)?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
P1 * V1 = P2 * V2:
P1 = 2 * 10^7 Па , V1 = 2,8 * 10^(-3) м , P2 = 3,1 * 10^7 Па.=>
(2 * 10^7) * (2,8 * 10^(-3)) = (3,1 * 10^7 ) * V2.
V2 = (2 * 10^7 * 2,8 * 10^(-3) ) / (3,1 * 10^7 ) =1,6 * 10^(-3) м³.
Ответ:V2 при при давлении = 1,6 * 10^(-3) м³.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: eri4kaprokopets
Предмет: История,
автор: sofiatel0506
Предмет: Математика,
автор: elmirakadirova6
Предмет: Физика,
автор: timbessc
Предмет: Математика,
автор: Vladakotara