Предмет: Химия,
автор: taraskocupej
Яка маса води та солі у 45%-му розчині натрій нітрату масою 764г?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
343,9 420,2
Объяснение:
m(солi) = m(розч) * w(солi) = 764 * 0,45 = 343,8г
m(води) = 764 - 343,8 = 420,2г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vanyatargon0106
Предмет: Алгебра,
автор: timofeevamaria334
Предмет: Литература,
автор: FurnoNeitr
Предмет: Математика,
автор: alinavelikaya54
Предмет: Психология,
автор: a0gln