Предмет: Химия,
автор: voznyukv04
Маса 1 л кисню дорівнює 1,4 г. Скільки літрів кисню витрачається при згорянні 21 г магнію, еквівалент якого рівний ½ моля
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:1) М экв. O = 16/2 = 8 г/моль, М экв. Mg = 24*(1/2) = 12 г/моль; т.о. на сгорание 21 г Mg расх-ся O2 массой 8*(21/12) = 14 г;
2) объем кислорода соот-но сос-т 14/1.4 = 10 л.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: perepelyk2007
Предмет: Обществознание,
автор: ira3108t
Предмет: Физика,
автор: padalkaann228
Предмет: Литература,
автор: suslikovsash
Предмет: Физика,
автор: raslenhelilav