Предмет: Физика, автор: LaymixXx

Гарячу воду за температури 90°С долили в калориметр, що містив 220 г холодної води, температура якої дорівнює 19°С. У калориметрі встановилася кінцева температура 35°С. Визначте масу гарячої води. Теплоємність калориметра та теплообмін з навколишнім середовищем не враховуйте.​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
3

Ответ:

756 г

Объяснение:

T₁=90 °С

m₂=220 г

T₂=19 °С

θ=35°С; ΔT₁=90-35=55 °С; ΔT₂=35-19 =16 °С

m₁   ?    m₁=m₂*c* ΔT₁/(c*ΔT₂)=220*55/16=756 г

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: nelipatimur5