Предмет: Физика,
автор: tetanapanahida
Алюмінієва каструля масою 3 кг нагрівається від 20° до 30° скільки теплоти потрібно?
Ответы
Автор ответа:
1
c(алюмінію)=920Дж/кг*°C
Q=mc(t2-t1)
Q=3*920*(30-20)=27 600Дж
Відповідь:Q=27 600Дж.
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
∆t=30-20=10°C
m=3кг
с=920Дж/кг°С
Q=cm∆t=920*3*10=27600Дж
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: mashirapovaanjelika
Предмет: Литература,
автор: t9qhj9vnvc
Предмет: Английский язык,
автор: ayakat
Предмет: Українська мова,
автор: andrerrr13
Предмет: Алгебра,
автор: koles34olya