Предмет: Физика, автор: angelina5979

равлик рухається зі швидкістю 0,5 м/с.за який час він подолає відстань 1,5 м?

Ответы

Автор ответа: lubimaasokoladka
0

Ответ:

Дано: V=0.5 мм/с, l=1.5 м = 1500 мм

Знайти: t-?

Розв'язання: l=V*t

t=l/V

t=1500/0.5 = 3000(c)

Відповідь: 3000 с.

Похожие вопросы