Предмет: Химия,
автор: klimenko69
СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!
Натрій оксид масою 10г розчинили у 300г води. Обчисліть: а) масову частку лугу в утвореному розчині; б) масу 5-% розчину купрум(ІІ) сульфату, необхідного для осадження всього лугу у вигляді осаду.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
400г
Объяснение:
а) w(натрия) = m(натрия) / m(розчину) = 10 / 310 = 3%
б) Думаю ты имел(а) ввиду натрий гидроксид
2 NaOH + CuSO4 = Cu(OH)2 + Na2SO4
n(NaOH) / n(CuSO4) = 2 / 1 (из коэффициентов)
n(NaOH) = m(NaOH) / Mr(NaOH) = 10 / 40 = 0.25 моль
n(CuSO4) = 0.125 моль
m(CuSO4) = 0.125 * 160 = 20г
m(розчину CuSO4) = 20 / 0.05 = 400г
klimenko69:
СПАСИИИИИИИИИИИИИИИИБО
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: fillhhyi
Предмет: Геометрия,
автор: linabastriginaodessa
Предмет: Информатика,
автор: po1shaa
Предмет: География,
автор: ciomilk2
Предмет: Математика,
автор: zendorlov