Предмет: Физика,
автор: bandit6089
З якою силою взаємодіють два заряди по 2нКл і 13нКл, розташовані на відстані 15
см один від одного у воді (ε=81)?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
q1=2нКл
q2=13нКл
r=15см
ε=81
F=?
Решение:
F = k * |q1 * q2| / r^2,
k ≈ 8.988 * 10^9 Н·м²/Кл²
F = (8.988 * 10^9 ) * |(2 * 10^(-9) * (13 * 10^(-9) | / (0.15)^2=7.19 * 10^(-3) Н
Ответ: F=7.19 * 10^3 H
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Ponzuhj
Предмет: Алгебра,
автор: leravaschuk12
Предмет: История,
автор: kosmetikadlakrasun
Предмет: Физика,
автор: seresavchuk02
Предмет: Алгебра,
автор: Artem3029