Предмет: География,
автор: martynukbogdanchik
2. Виконати задачі: 1. Літак вилетів з Одеси до Львова. В дорозі перебував 2 години. Визначити коли він прибуде до Львова, якщо вилетів о 15 годині. (місцевий час).
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ.
- Літак прибуде до Львова у 16 год 36 хв
Объяснение.
Львів розташований на довготі 24°, а Одеса на довготі 30°.
Знаходимо різницю в градусах:
30 - 24 = 6°
Знаючи, що на 1° земля повертається за 4 хв, знаходимо різницю в часі:
6 · 4 = 24 хв
Львів розташований на захід від Одеси, тому ми різницю в часі віднімаємо від часу польоту:
2 год - 24 хв = 1 год 36 хв
Знаходимо час, коли літак прибуде до Львова:
15 год + 1 год 36 хв = 16 год 36 хв
#SPJ1
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: versickaaana
Предмет: Українська література,
автор: sablovskaairina04
Предмет: Алгебра,
автор: sheremett00
Предмет: Литература,
автор: alzttd1
Предмет: Физика,
автор: apeng