Предмет: Физика,
автор: 06Illya
Даю 50 балов! Калориметр містить воду масою 200 г за температури 24 °C. До нього поклали сталеву кулю масою 2,1 кг. Після встановлення теплової рівноваги температура в калориметрі дорівнює 74 °С. Питомі теплоємності води й сталі дорівнюють 4200 i 500 Дж/(кг ·°С) відповідно. Визначте початкову температуру сталевої кулі без урахування втрат енергії. Відповідь запишіть у градусах Цельсія (°С).
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 114°C
Объяснение:
Дано:
m1=200г=0,2кг
t1=24°C
m2=2,1кг
t=74°C
c1=4200Дж/кг°С
С2=500Дж/кг°С
--------------------
t2-?
Q1=Q2
Q1=c1*m1*(t-t1)
Q2=c2*m2*(t2-t)
c1*m1*(2-t1)=c2*m2*(t2-t)
4200*0,2*(74-24)=500*2,1*(t2-74)
42000=1050t2-77700
1050t2=119700
t2=114°C
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: viktorolvik
Предмет: Українська література,
автор: kdmarchuk25
Предмет: Математика,
автор: humounturdiniezov
Предмет: Математика,
автор: orangepromo
Предмет: Математика,
автор: smirnovaekteri