Предмет: Физика,
автор: danulozdorovulo
Для того, щоб нагріти кружку масою 400 г від 22°С до 47° С, необхідно
витратити 8, 4 кДж енергії. Якою є питома теплоємність речовини, з якої
виготовлено кружку?
Ответы
Автор ответа:
11
Відповідь:
Для розв'язання цієї задачі використаємо формулу для кількості тепла, яка потрібна для нагрівання об'єкта:
Q = m * c * ΔT
де Q - кількість тепла, m - маса об'єкта, c - питома теплоємність речовини, Δ - зміна температури об'єкта.
Ми знаємо, що маса кружки дорівнює 400 г (або 0,4 кг), зміна температури дорівнює 47 - 22 = 25 °С, а кількість тепла, яку потрібно витратити, дорівнює 8,4 кДж (або 8400 Дж).
Підставимо ці значення в формулу:
8400 = 0,4 * c * 25
Розв'яжемо це рівняння відносно питомої теплоємності c:
c = 8400 / (0,4 * 25)
c ≈ 8400 / 10
c ≈ 840
Отже, питома теплоємність речовини, з якої виготовлено кружку, приблизно дорівнює 840 Дж/(кг·°С).
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: aroslavkravec14
Предмет: Математика,
автор: popovaleona3
Предмет: Английский язык,
автор: artemscherbinka
Предмет: История,
автор: sviridenkosad
Предмет: Английский язык,
автор: LerWoc