Предмет: Физика, автор: BSDanime2016

цанша
9. Егер мотоциклдың жылдамдығы 20 м/с; ал
автомашинанікі 60 км/сағ болса, онда мотоциклші автома-
шинаны куып жете ала ма?

Ответы

Автор ответа: Katiketka
0
Мотоцикл жылдамдығы 20 м/с (метр/секунд) болса, автомашина 60 км/сағ (кілометр/сағ) жылдамдығында. Жылдамдығын өлшейміз келісімді өңдеу үшін, кілометрді метрге айналдыру керек.

60 км/сағ = 60 * 1000 м/сағ = 60000 м/сағ

Сонымен қатар, мотоцикл жылдамдығы 20 м/с, автомашина жаттығуында 60000 м/сағ. Мотоцикл жаттығуында көтеріледі және автомашина оны куып жете алмайды, себебі оны ортақ жерге куып жеткізу мүмкін емес.

sagyndykovaanel26: Бұл қате есептеу себебі біз 60 ты хбж ға келтіру үшін 1000/3600 ға көбейтеміз сонда автомобиль≈0.3м/с сонда мотациклші(20м/с) автомобилді қуып жете алады
Похожие вопросы
Предмет: Французский язык, автор: nastenkamilaska5