Предмет: Физика, автор: sofiabelocerkovskaa0

Який гальмівний шлях трамвая, якщо він зупинився через 20секунд. Початкова швидкість його 54км/год​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 150м

Объяснение:

Дано:

t=20c

Vо=54км/ч=15м/с

V=0

--------------------

S-?

S=Vo*t+at²/2

a=(V-Vo)/t=(0-15)/20=-0,75м/с²

S=15*20-0,75*20²/2=150м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vlada090308