Предмет: Физика,
автор: sotnicenkomarana
Магнітне поле індукцією 5 мТл діє з максимальною силою 8 мН на провідник довжиною 40 мм. Визначте силу струму в провіднику, якщо лінії магнітного поля перпендикулярні до напрямку струму.
Ответы
Автор ответа:
0
I = F / (B * L)
Підставляючи відомі значення:
I = 0,008 Н / (0,005 Тл * 0,04 м)
I = 0,008 Н / (0,0002 Вб * 0,04 м)
I = 0,008 Н / 0,000008 Вб * м
I = 1000 Абс
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: k2760325
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: anyakhizhyna
Предмет: Геометрия,
автор: grosevamilana542
Предмет: Математика,
автор: balaganscaia2008