Предмет: Математика,
автор: gudznazar2012
Даю 50 балів!
Купили 3 кг цукрок. І 4 кг печива. І заплативши 91,6 грн.
Скільки коштує 1кг печива, якщо1 кг цукерок 15,6 грн.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Вартість 1 кг печива становить 11,2 грн.
Пошаговое объяснение:
Давайте знайдемо вартість 3 кг цукерок, використовуючи ціну 1 кг цукерок:
3 кг * 15,6 грн/кг = 46,8 грн - це вартість 3 кг цукерок.
Тепер розглянемо вартість 4 кг печива, яку ми платимо:
91,6 грн - 46,8 грн = 44,8 грн - це вартість 4 кг печива.
Щоб знайти вартість 1 кг печива, розділимо цю суму на 4:
44,8 грн / 4 кг = 11,2 грн - це вартість 1 кг печива.
Таким чином, вартість 1 кг печива становить 11,2 грн.
Якщо у вас є ще запитання, будь ласка, дайте мені знати!
Автор ответа:
1
Ответ: 11,2 грн
Пошаговое объяснение:
1) 15,6 × 3 = 46,8 грн — 3 кг цукерок
2) 91,6 - 46,8 = 44,8 грн — 4 кг печива
3) 44,8 ÷ 4 = 11,2 грн — 1 кг печива
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: hasanovtaifur12
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: savcenkor487
Предмет: Математика,
автор: Аноним