Предмет: Физика, автор: liooooo

Допоможіть будь ласка!
Яку масу води можна нагрівати від 20оС до
кипіння, якщо витратити 672 МДж теплоти? Питома
теплоємність води 4200 Дж/ кг•оС

Ответы

Автор ответа: sofiakorincyk
1

Ответ:

Дано: 11-20 гр.С; t2=100 гр.С; Q=672*106

Дж; м - ?

Q=c*m*(t2-t1)

m=Q / (c*(t2-t1))

m=672*106 / (4200 * (100-20))=

672*106 / (42*8*10³)=

672*106 / (336*10³)=672 * 10

° / (0,336*10°)=

672/0,336=2000 кг=2 тонны воды.

Приставка м (мега)=10°.

Похожие вопросы