Предмет: Физика, автор: cho900758

Пліт проплив річкою 32 км за 8 год. За який час цю відстань подолає моторний човен, якщо він рухається за течією? Власна швидкість руху човна становить 16 км/год.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

Объяснение:

S=32 км

t=8 год

Vч=16 км/год

Vч1   ?   Vч1=Vч+Vт; Vт=S/t=32/8=4 км/год

Vч1=16+4=20 км/год

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: musanur182