Предмет: Физика, автор: abuashvilimari

1. Правильно ли, Что если модуль ускорения большая величина,то тело движется быстро?
Правильно ли ,если ускорение тела равна 0 то тело не движется? Объясните ответы

Ответы

Автор ответа: flury49
0
Вопрос первый-
Не обязательно,большая величина модуля ускорения означает, что тело изменяет свою скорость с большой скоростью, но это не означает, что оно движется быстро. Движение тела зависит от его начальной скорости и времени, в течение которого оно испытывает ускорение. Например, если тело имеет большую начальную скорость и одновременно испытывает большое ускорение, оно может двигаться очень быстро. Однако, если тело имеет небольшую начальную скорость и испытывает то же самое ускорение, оно может двигаться медленно.

Вопрос 2-
Да, если ускорение тела равно нулю, то тело не движется. Ускорение определяется как изменение скорости со временем. Если ускорение равно нулю, это означает, что скорость тела не меняется со временем, и, следовательно, оно движется равномерно или остается в покое. Это соответствует первому закону Ньютона, известному как закон инерции, который гласит, что тело будет оставаться в покое или двигаться равномерно прямолинейно, если на него не действуют внешние силы.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: dilnazsametova966
Предмет: Психология, автор: princess2910
1.
Надія Степанівна вирішила піти до лікаря на консультацію до поліклініки.

Біля лікувального закладу зустріла свою сусідку, Тетяну Михайлівну, яка мала пригнічений вигляд.

«Доброго ранку, сусідка!», - промовила Надія Степанівна.

«Яке ж воно добре, як призначили стільки ліків»,- видавила з себе Тетяна Михайлівна.

«Ви захворіли?», - запитала Надія Степанівна.

Песимістичним поглядом дивилась сусідка десь у даль і зовсім тихим голосом відповіла на запитання запитанням: - «А хіба я колись була здорова?»

Вона трохи помовчала зробила глибокий вдих і видих та продовжила:

2Що лікуйся – що не лікуйся, аналізи завжди погані. Ніхто мені не допоможе».



ПИТАННЯ: Який тип реагування на захворювання у Тетяни Михайлівни?

2.
До хірургічного відділення поступив пацієнт Жук О.М., 36 років, з діагнозом: «Закритий перелом правого променевозап’ясного суглоба». За фахом цей пацієнт ювелірний майстер. В палату відділення Олег Миколайович зайшов з пустим виразом обличчя, ніби нічого не сталося, спостерігався байдужий погляд. В його голові були спогади про минуле життя. Він задавав собі питання: « Що мені тепер робити? Все втрачено…Тепер нічого не буде, кому я потрібен?» « Навіщо це все? Лікування не допоможе, я втратив руку. Який тепер інтерес так жити ? Мабуть все…»



ПИТАННЯ: який тип поведінкового реагування на захворювання у пацієнта?

3.
Ольга Петрівна вийшла на вулицю подихати свіжим повітрям, у неї завтра важливий день. Її декілька готували до планової операції на шлунку.

Всі її думки були зосередженні на завтрашньому ранку, вона відчувала тривогу, пригніченість, неспокій, побоювання можливих ускладнень.

Постійно задавала собі запитання:

« Як же я далі буду жити?»

«А чи зможу я працювати далі?»

« А можливо мені треба було скласти заповіт?»

« Як що все буде гаразд з операцією, то хто ж буде доглядати мене після неї?»

Палатна медична сестра помітила сумніви пацієнтки. Підійшла до неї і промовила: «Заспокойтеся, Ольга Петрівна, все буде гаразд. Вас буде оперувати сам завідуючий відділенням. У нього золоті руки. Він ще не таке робив».

ПИТАННЯ: Який тип реагування на свій стан у пацієнтки Ольги Петрівни?​
Предмет: Алгебра, автор: ksenia250206
Предмет: Русский язык, автор: needlean2010